Eersteling verheugt zich op Europese Avonturen met Lincoln Red Imps FC

Met liefst 5-0 denderde Lincoln Red Imps FC in de finale van de Rock Cup heen over Mons Calpe SC. Europees voorrondevoetbal is daarmee een zekerheidje voor het team van Avonturier Julliani Eersteling, die uitkijkt naar die wedstrijden.
“Iedereen was gemotiveerd om de finale te winnen. De wedstrijd had een hoge intensiteit. Wij waren veel effectiever en straften de fouten van Mons Calpe SC af”, analyseert Eersteling in aflevering 3 van Studio FC De Avonturiers. “Het is leuk dat ik, terwijl ik pas net bij Lincoln Red Imps FC speel, met die club nu al een prijs heb kunnen pakken. Dat smaakt naar meer.”
Voor de recordkampioen van Gibraltar is Europees voetbal dus al verzekerd, voor komende jaargang. “Ik speel hier met jongens die het spelletje begrijpen. We spelen aanvallend voetbal. Daar houd ik van. Ik heb hier voor anderhalf jaar getekend, dus wanneer dit seizoen klaar is sta ik nóg een jaargang onder contract. Ik ben hier gekomen met een plan. En dat is niet om hier tien jaar te blijven, dat weet ook iedereen. Ik wil zoveel mogelijk wedstrijden spelen en mijn debuut maken in Europees voetbal en mijn kwaliteiten daar laten zien. Ik weet dat ik dat kan. Ik wil mooie dingen bereiken met Lincoln Red Imps FC en daarna kijken welke dingen er op mijn pad komen.”
Het volledige verhaal van Eersteling is te beluisteren in episode 3 van Studio FC De Avonturiers.
Foto: Ondrej Bocek / Unsplash
Spelers



