Eindelijk een opvolger voor Vit Valenta bij Lommel SK: Ralf Seuntjens

Voor het eerst sinds 15 maart 2003 mochten de supporters van Lommel SK afgelopen weekend, op zaterdag 8 augustus, weer eens juichen na een doelpunt op het hoogste niveau van België. Dik 23 jaar na de treffer van de Tsjech Vit Valenta was het Avonturier Ralf Seuntjens die de memorabele Lommel SK-goal scoorde. Het doelpunt van de Nederlander leverde zijn team een punt op in de Limburgse derby tegen STVV: 1-1.
Valenta, da’s een naam die bij fervente volgers van PSV, HSC ’21 en FC Volendam nog wel een belletje doet rinkelen. Voor die Nederlandse teams kwam de Tsjechische middenvelder namelijk ook uit.
Veertien jaar nadat Valenta zijn kicksen definitief aan de haak hing, en 23 jaar nadat hij het laatste Lommel SK-doelpunt maakte in de hoogste competitie, kreeg hij bij Lommel SK dan eindelijk een opvolger als laatste doelpuntenmaker in de hoogste Belgische divisie: Ralf Seuntjens.
De Avonturier benutte in de derby tegen STVV een penalty. “Ik schiet hem normaal nooit door het midden, maar nu had ik een sterk voorgevoel dat ik het zo moest doen”, zei Seuntjens na de match. De keeper van STVV? “Hij dook naar de hoek waar ik hem normaal altijd trap. Hij had zijn huiswerk gedaan.”
Seuntjens, die afgelopen seizoen topscorer werd in de Challenger Pro League en nu maar weer eens een stukje Lommel SK-geschiedenis schreef, verliet na 72 minuten het veld: hij had alles gegeven en maakte graag plaats voor zijn vervanger. “Een extra spits zou wel handig zijn. Daar ben ik heel realistisch in”, vertelde Seuntjens. “Hoe meer concurrentie, hoe beter. Ik zit lang genoeg in het voetbal om dat te beseffen en te accepteren.”
FC De Avonturiers feliciteert je van harte met het bereiken van alweer een mooie mijlpaal, Ralf!
Spelers
Clubs



